mul on nüüd veel üks abiline - Aroomiteraapia

Kuidas keegi praegust aega ära kasutab? Minul sai 3 kuud aroomiteraapia õpinguid just ühele poole. 

Eeterlikud õlid on minu elus küllaltki olulist rolli mänginud nüüdseks juba üle 2 aasta. Päris algus oli vaevaline, sest no eks need puhtad ja sertifitseeritud tooted on ikka kallid ka Ja no nagu mingit häda ka justkui kallal ei olnud. Täna on seis aga selline, et mina saan oma pere tervise, meeleolu, motivatsiooni ja muu puhul toetuda enamasti just eeterlikele õlidele. Lisaks on olnud hulk inimesi, kes on oma teemadele ka abi küsinud - kellel on nohu kallal, kes lõi väga tugevalt jala ära, kellel on raske leida motivatsiooni miskit teha jne jne jne. Igatahes, pigem on mõistlik alati nõu küsida kui seda mitte teha. Kusjuures, olengi aru saanud, et see nõu küsima õppimine on vaat et veel kõige raskem õppetükk.

Olen läbinud nii kasutatavate õlide tootja enda koolituse, kus mulle vahepeal tundus, et vabandust, aga seda keemiat on lihtsalt minu jaoks liiga palju. Õnneks aitas uudishimu ja südikus ka selle etapi läbi teha. Samuti on mul mitmeid tarku raamatuid kus vajalik info sees. Ja muidugi isiklikud ja kasutajate kogemused.

Nüüd oli aeg siis jõudnud sinnani, et minu ellu tuli otseselt aroomiteraapia õppimine. Ja see ei olnud ainult selline, et "kui on selline häda, siis on see õli, ja kui on see häda, siis on too õli". Oh ei. See oli ikka palju keerulisem. Sest aroomiteraapia puhul on keha toetamisele võimalik läheneda mitmel eri viisil, kas just eelpool juba viidatud eeterliku õli toime põhiselt, või siis süsteemi põhiselt, inimese, organismi süsteemi põhiselt. Ja see teebki kogu selle asja keeruliseks. Ent selle võrra siis ka tõhusamaks.

Aroomiteraapia on looming, koostöö toetuse küsija ja toetuse pakkuja vahel. Näiteks kõhuvalu ei pruugi olla ainult kehvast toidust, vaid ka pingeseisundist tööl, magamatus ei pruugi olla kehvadest peresuhetest, vaid hoopiski hemarroididest, jne. Kuna iga inimene on oma teemadega individuaalne, siis aroomiteraapias toimub ka lähenemine igaühele eraldi. 

Mul on nii põnev, et olen jälle hulga teadmisi juurde saanud. Ja kui sa tunned, et soovid ennastki lubada aidata eeterlikel õlidel, siis anna sellest teada mulle kirjutades.

Kristel
sisetarkus@gmail.com
Eelmine
Ideaalne pere
Järgmine
Iga taim, mida nimetame lavendliks, ei ole seda mitte

Vastused puuduvad

Email again:
UA-127231850-1