Kes ma olen?

Olen Kristel, sinu võimalik tulevane teekaaslane teekonnal sisemise heaolu poole. Minu taust on mitmekülgne – olen lõpetanud nii Eesti Riigikaitse Akadeemia kui ka Tartu Ülikooli Õigusinstituudi õigusvaldkonnas. Olen läbinud ka 4,5-aastase terapeudiõppe. Minu eesmärk on pakkuda sulle tuge ja juhendamist ärevuse, stressi ja muude eluraskustega toimetulemisel. Aastate jooksul olen töötanud erinevate inimestega kellel on erinevad probleemid. Olen siin, et pakkuda sulle tuge ja juhendamist, et sina saaksid oma eesmärke saavutada. 

Mis mind eristab?

Minu lähenemine on aus, otsekohene ja toetav. Ma ei mõista sind hukka ning pakun sulle turvalist keskkonda, kus saad avaneda ja olla enda suhtes aus. Olgu sinu ärevushäire seotud suhete, töö, tervise või muude eluvaldkondadega, minu eesmärk on sind aidata ja toetada sind teekonnal parema enesetunde suunas.

Kuidas ma sind aidata saan?

Terapeudina kasutan erinevaid tehnikaid ja lähenemisviise, sealhulgas vestlust, rännakut ja NLP-d (neurolingvistiline programmeerimine), et aidata sul ärevusega toime tulla ja leida sisemist tasakaalu. Olgu sinu eesmärgiks ärevuse leevendamine, eneseteadlikkuse suurendamine või elukvaliteedi parandamine, olen siin, et sind sel teekonnal toetada.

Mida minu seanssidelt oodata?

Minu juures saad olla kindel, et sind kuulatakse ja mõistetakse. Räägi mulle oma mõtetest, tunnetest ja kogemustest ning koos leiame lahendused sinu väljakutsetele. Kõik seansil räägitu on kaetud konfidentsiaalsuskokkuleppega, mis tagab sinu jaoks turvalise ja avatud keskkonna.
 

Kui tunned, et vajad tuge, siis ära karda minuga ühendust võtta.

Olen siin, et aidata sul leida lahendusi ja saavutada parem enesetunne. Võid mulle kirjutada sisetarkus@gmail.com või helistada 5649 8714 ning koos leiame lahendused sinu heaolu parandamiseks. Sa ei ole üksi – ole julged ja astu esimene samm parema tuleviku poole.


Ootan sinuga kohtumist!

Parimate soovidega,

Kristel
UA-127231850-1