Vaevaku sind stress või väsimus, või vastupidiselt hoopiski liigne emotsionaalsus. Või tahad ennast turgutada mõnusate aroomide väljas või anda tuge oma immuunsüsteemile.

Igasuguse keskmest väljas oleku puhul on üheks heaks meetodiks enda tasakaalu saamiseks kogeda 1-2 korda nädalas spetsiaalselt selleks loodud tehnikat AromaTouch'i.

AromaTouch ei ole massaazitehnika, sellega ei mõjutata lihaseid masssaazile omase tugevama survega. AromaTouch'i puhul kasutan keskmist ja kerget survet, et stimuleerida verevoolu ja närvisüsteemi aktiivsust, mis omakorda hõlmab mh liikumist mööda kehameridiaane ja kasutades eeterlikke õlisid.

AromaTouch'i tehnika hõlmab kaheksat eeterlikku õli:
• Balance ja Lavender - stressi haldamiseks,
• TeaTree ja OnGuard - immuunsuse toetamiseks,
• AromaTouch ja DeepBlue - vastuseks põletikulistele protsessidele,
• WildOrange ja Peppermint - homöostaasi ehk organismi füsioloogilise tasakaalu jaoks.

Oma töös kasutan doTerra eeterlikke õlisid, mis on toodetud vastutustundlikult ja mille kvaliteeti kontrollitakse kolmel korral enne kui need müüki lubatakse. Nii on tagatud, et kasutajani jõuab puhas looduse and mida ei ole muude ainete lisamisega manipuleeritud ja mis on selle tõttu ohutum kasutada.


Kogu protsessi jaoks kulub kuni 1,5 tundi, millest otseselt õlipai on (sõltuvalt inimese suurusest) 35-50 minutit.  

AromaTouch õlipaid saad kogeda kas Tallinnas Rahulolu orus (Seene 28) või Raplas Elujõu keskuses (Ööbiku 2) hinnaga 40 eurot. Või tulen sinu juurde koju ja siis on hind ikka 40 eurot 1 inimene.


Aja broneerimiseks kirjuta mulle sisetarkus@gmail.com või helista 56498714.


Kristel T. Kaljulaid 
UA-127231850-1