Liikudes läbi oma varjude
        saame tagasi oma valguse.

Inimese loovad tema mõtted, tunded, füüsiline seisund ning ka eelnevad põlvkonnad annavad edasi oma mõju. Väljend, et me sünnime siia maailma puhta lehena on tõene ainult siin kogetava osas, kuivõrd esivanemate mõju on meiega juba sünnist saati kaasas. Ning peale sündi tekkivad kogemused hakkavad meid kujundama ka kohe. 

On mustreid, mõjutusi, milledest saame oma teadliku meelega aru, mõistame ka nende päritolu, tekkemehhanisme. Kuid sellele lisaks on palju selliseid meie elu mõjutavaid asjaolusid, mida me kõigepealt ei oska nähagi, või ei mõista me mõju sisu ja/või ulatust. 

Närvilisus, tülpimus, süütunne, rahulolematus, suhete mittelaabumine, pidev nö valedesse olukordadesse sattumine, ebameeldivuste külge tõmbamine, halvad või vastikud seksuaalsed kogemused, foobiad, unehäired, arusaamatu hirm ... seda nimekirja saab igaüks ise enda jaoks koostada, nimetatud on ainult mõningad meie elu mõjutavatest teguritest. 

Kui tunned, et oled oma elus kokkupuutes mõne kas eelpool nimetatud või mõne just sulle omase asjaoluga, siis on hea küsida abi inimeselt kes sind ei tunne. Tee see samm enda jaoks, sest see mis on sinu sees mõjutab sind täpselt nii kaua kuni sa seda endas hoiad. Lase see miski endast välja, ja sul hakkab kergem.

Kirjuta mulle, minu juures on sul turvaline enda sisse vaadata. Sinu räägitu on ja jääb saladuseks, sinu turvalisus on minu jaoks oluline - sisetarkus@gmail.com või helista 56498714.


Kristel T. Kaljulaid
UA-127231850-1