Peale eelmisel korral ära minekut tundsin kuidas sees on rahu. Suur ja raske koorem sai hingelt ära antud. Ma andestasin isegi teisele poolele, mis ei olnud üldse minu eesmärk, ja nüüd ootan huviga oma reaktsiooni kui see inimene peaks välja ilmuma või jutuks tulema.
                             (Naine, 48)

Ma päriselt tunnen kuidas kehamähise toime liigub mööda jalgu alt ülespoole. See on nii äge!
                             (Naine, 46)

Issas kui tore kui minu eest tullakse hoolitsema lausa mulle koju. Mina astusin ainult dushshi alt välja ja otse massaazilauale.
                             (Naine, 52)

Sain neliku seanssidelt seda tunnet, lahendust ja energiat mida ma ootasin.
                             (Mees, 30)

Olen rahul läbitud teekonnaga, loodud teadlikkuse ja saavutatud muutustega. Märkan muutust oma lastega suheldes, hoiakutes, selgemat taju ning teadlikkust emotsionaalsest seisundist.
                             (Naine, 38)

Seansid tekitasid minus enesega rahul olemise oskust. Tunnen ennast kuidagi tasakaalukamalt.
                             (Naine, 45)

Rääkida sellest, millest kellelegi ei julge ning tajuda, et keegi ei annagi hinnanguid, see on väga julgustav. Ja ma ei tea kuidas see asi töötab, aga suhe mehega muutus oluliselt peale seansse. Samuti on endas suurem rahu sees.
                             (Naine, 51)

Peale rännakut magasin tükk aega. Ja mul on muidu unehäired.
                             (Mees, 38)

Ega ma eriti ei uskunud sellesse teraapiasse, aga miski ajas mind ikka kohale. Ja no ega algul need rännakud ei tahtnud eriti minna ka, kontrollisin kõike oma peas. Kuid siis käis mingi klõps ning pagan, ma sain aru, et ei mõtlegi seda kõike ise välja mis toimub. Sain teada põhjuse oma terviseprobleemile, ja kuigi loogiliselt võttes tundub see nii võimatu, siis sisemiselt tunnen, et just nii see ongi.
                              (Mees, 40)

Massaaziga oli kummaline see, et kuigi see ei olnud selline füüsiline nagu klassikaline massaaz, siis oli peale massaazi tunne nagu kogu keha oleks läbi muditud, nii lõõgastav ja kerge oli olla. 
                              (Mees 42)

Mul oli nii kerge olla järgmisel päeval, kerge ja rõõmus. Soovitan seda massaazi väga.
                              (Naine)

Peale massaazi nagu ei olnudki midagi. Alles tunde hiljem märkasin, et jalatallad tulitasid mõnusalt. Ja üldse oli kuidagi lõõgastunum olla. 
                              (Mees 43)
UA-127231850-1