Eeterlikud õlid meie teenistuses

Meil on väga suur ja mõjukas sisemaailm, mida saab “reguleerida” erineval viisil. Üks võimalus on selleks rännakud oma sisemaailma, oma alateadvusesse. Paljude teiste võimaluste kõrval on veel ka väga huvitav, lausa müstiline eeterlike õlide maailm. Mina ise olen nende tegelastega nüüd tutvust sobitanud ja ennast (ning ka teisi) aidanud vast pool aastat.

Eeterlikud õlid toetavad mind nii mentaalselt kui ka füüsiliselt. Mentaalselt on neist abi emotsioonide vabastamisel, aga ka soovitud emotsiooni loomisel. Peale seda kui panin tuppa külmauru difuuseri koos eeterlike õlidega märkasin, et lapsed tahavad rohkem koos olla! Igaüks ei tõmbunudki koju jõudes kohe oma koopasse, vaid oldi köögis, aeti juttu, muljetati. Kui olen tundnud, et ärksusest jääb puudu, siis olen taas sirutanud käe mõne õlitilga järele, nagu ka siis kui õhtul koju jõudes on ikka väga suur väsimus kallal, peavalust näiteks rääkimata üldse. Füüsiliselt olen ise abi vajanud lihaspingete korral, aga ka näole kreemi asemel sobib mulle suts õli paremini. Igatahes, mida ja kuidas eeterlikke õlisid kasutada, selles piirid puuduvad. Kui mina ei tea, siis on mul head abilised olemas, kellelt saan alati nõu küsida.

Ja nüüd, nüüd jõudis minuni ka selline huvitav asi nagu Symphony of Cells ehk eesti keeli Rakkude Sümfoonia. Ma ise olen selle enda jaoks ristinud õli-teraapiaks. 

Tavaliselt kasutatakse eeterlikke õlisid kas peale määrituna, sisse hingatuna või sisse võetuna (NB! Kasutades eeterlikku õli palun tee alati kindlaks, kas see konkreetne toode on seespidiselt manustatav või mitte. Kahjuks on palju lisaainetega õlisid, mis ei sobi sisse võtmiseks). Peale määrimisel piirdutakse 1-2 õliga ja määritakse see segu koos lahjendava baasõliga (koosokõli või mandiõli vmt) tähelepanu vajavasse kohta või talla alla. Õli-teraapia puhul kasutatakse õlisid teatud kindlas järjestuses, et tagada nende omavaheline koostöö parimal viisil lisaks sellele kuidas nad niigi kehale mõjuvad. Ja see ei toimu nö suvalisel viisil, järjestuses, vaid selleks on välja töötatud, pikalt katsetatud ja jälgitud, oma kindel süsteem. Ja eriti hää on selle juures see, et erinevatele probleemidele on erinevad lähenemised, ei ole sellist “üks asi sobib kõige jaoks” asja.

Milliste murede puhul siis ikkagi õlidest abi otsida? Toon siia väikese loetelu, sest tegelikult on see piiramatu võimaluste maa.

·         Tselluliit

·         Kõrvavalu

·         Külmetus

·         Peavalu

·         Kõhuvalu

·         Seljavalu

·         Immuunsuse toetamine

·         Ärevus

·         Stress

·         Seedesüsteemi häired

·         Pärmseen organismis

·         Dementsus

·         Depressioon

·         Epstein Barri viirus

·         Autoimmuunhaigused

·         Liigesehaigused    jnejnejne

Kui sa otsid internetist selle kohta, siis märksõnaks on Symphony of Cells. Kui soovid aga ise seda kogeda, siis kirjuta mulle mis mure sul on ning leiame võimaluse kohtuda ning sulle vastav õli-teraapia teha. Üks seanss kestab u 30-40 minutit. Kohtumiste sagedus sõltub teemast, kergematel juhtudel kord nädalas paari-kolme nädala jooksul.

Mina olen eeterlikest õlidest abi saanud, minu pere on nendest abi saanud, minu tuttavad on nendest abi saanud. Nüüd on sinu kord. Kirjuta mulle sisetarkus@gmail.com ja hakkame üheskoos sind aitama
Eelmine
Artiklisoovitus
Järgmine
Hinnaüllatus

Vastused puuduvad

Email again:
UA-127231850-1