Nelik

Nelik on teraapiaseansside kogum, mil paneme kohe paika 4 kohtumist. See on pakett, millega annad endale lubaduse lausa 4 korda end avada,  endasse vaadata, jättes endale väiksema võimaluse ebamugavate tunnete ülesse tulemisel nende eest põgeneda.

Iga teraapiaseanss kestab kuni 3 tundi. Seansi ajal toimub vestlus ning vajadusel mõne teraapiatehnika kasutamine (rännak, rollivahetus, konstellatsioon vmt).

Vestluse käigus palun sinul olla aus ning rääkida ka kõige valusamatest juhtumitest või mõtetest mis sul on olnud, või on ka teraapia toimumise ajal. Ainult siis, kui sina oled aus enda vastu, saan ma sind edasi aidata.

Rännak on teraapiavorm, mis toimub muutunud teadvuse seisundis (millega tegemist, seda selgitan seansil) ja mille vahendusel saad kontakti oma alateadvuses oleva infoga. See on väga võimas tööriist enda jaoks kõige arusaamatumate asjade tegelemisel.

Rollivahetus ehk toolitöö raames oled kord sina ise ja kord miski või keski teine (näiteks mõni sinu alaisiksus - jaa, need on meil kõigil olemas, näiteks pailaps, kriitik või mässaja).

Konstellatsioon ehk lapitöö on samuti seotud rollivahetustega, ent selle raames on võimalik kaasata rohkem rolle ning teha muudatusi ka muudel tasanditel.Nelikule registreerumiseks saada mulle oma soov sisetarkus@gmail.com või helista 56498714.


Kristel T. Kaljulaid  


Email again:
UA-127231850-1