AromaTouch massaaz

AromaTouch massaaz baseerub 8-le eeterlikule õlile, et toetada sind, sinu füüsilist ja vaimset poolt tasakaalustatud seisundi taastamisel.
Stress on küll päris korralik moesõna, kuid tegelikult on selle sõna taga meie igapäevane elu. Mõnel on stressi rohkem, mõnel vähem, kuid samas on ka stressi taluvus meil igaühel erinev. Selge on aga see, et stress viib meid tasakaalust välja. Seda nii kehalisest kui vaimsest tasakaalust. 

Väga palju on räägitud sellest kuidas mõte loob inimest. Iga mõte, mida sa mõtled, mõjutab energeetiliselt sinu seisundit. Esialgu mentaalset, kuid ajapikku ka füüsilist. Kui sinu mõttemaailmas on pidevalt muretsemine, stress, valmisolek reageerida "tulekahjudele" jmt, siis see kõik muudab ka sind üldiselt ning läbi selle ka sinu reaktsioone, enesega rahulolu, aga ka rahulolu sind ümbritsevaga. Seda ükskord märgates võid tõdeda, et oled nagu sipelgapesas istuja, kes on sinna kuidagi aheldatud, kellel on ebamugav kuid kes ei saa sealt ka lahkuda. Mina leian, et isegi kui sa ei saa sipelgapesast lahkuda lõplikult, siis saad sa endalt heita need ahelad mis sind seal kinni hoiavad ning käija aeg-ajalt ennast kuskil turgutamas, laadimas, võib-olla ka maha laadimas. Ja üheks selliseks kohaks, kus sa seda teha saad, on AromaTouch'i massaaziseanss.

Ma kasutan massaazis 8 eeterlikku õli. Nendel õlidel on aroomteraapiline mõju nagu enamusel eeterlikel õlidel, kuid kuna tegemist on ka puhaste õlidega, siis mõjutavad nad meid ka füüsilisel ja energeetilisel tasandil. Puhtuse tagab kasutatavate õlide puhul nende kasvatamine ilma väetisteta, nende kiire  töötlemine peale korjamist, kusjuures õli kätte saamiseks kasutatakse kas pressimist või külmaurdestilleerimist. Ja pidev laboratoorne kontroll saadud õli kvaliteedi üle. Mina olen eeterlikke õlisid enda ja oma pere toetamiseks kasutanud nüüd juba üle aasta ning julgen selle tõttu nende kvaliteedis kindel olla peale tootjapoolsete kvaliteedi kontrollide ka puhtalt isikliku kogemuse najal.

Selle massaazi käigus puuduvad eeterliku õliga kokku sinu selg, kael, juuksed ja jalatallad. Kuna ka pea saab õliseks, siis aega kokku leppides oska arvestada selle asjaoluga.

Kui sa oled naine, siis minu soov on, et sa tuled massaazi kandes sokke mitte sukapükse. 

Kui sa oled millegi suhtes allergiline, siis anna mulle sellest palun teada. Minu huvi ei ole sinu tervist ega heaolu ohtu seada, vaid pakkuda just sulle sobivat parimat lahendust.

Et siis, kui  tunned, et vajad turgutust või hoopis aja mahavõtmist, või on haigus ligi hiilimas või on isegi juba kohal, või märkad, et sisemine tasakaal on kadunud ja tahad seda taastada ning selle kõige juures usud sa, et puhtast loodusest tulnud eeterlikud õlid, mida on aastasadu erinevad rahvad enda tervise hüveks kasutanud, saavad ka sind aidata, siis on mul hea meel pakkuda sulle AromaTouch massaazi.

Massaazi saad kogeda kas Tallinnas Rahulolu orus (Seene 28) või Raplas Elujõu keskuses (Ööbiku 2) hinnaga 45 eurot. Või tulen sinu juurde koju ja siis on hind 50 eurot 1 inimene.

Aja broneerimiseks kirjuta mulle sisetarkus@gmail.com või helista 56498714.

Kristel T. Kaljulaid
Eelmine
Seksuaaltrauma
Järgmine
Võta ENNAST kokku

Vastused puuduvad

Email again:
UA-127231850-1