Vastuvõtud Rakveres

Tähelepanu RAKVERE kandi inimesed. Olen tegemas nö väljasõiduteraapiaid Rakveres kahel nädalavahetusel (2-3.02 ja 16-17.02).
Kui oled valmis loobuma sellest pagasist, mis on su praegusesse olukorda toonud, siis on see teraapia just sulle - retk oma sisemaailma salasoppidesse koos seni mäletamata põhjuste avamisega on tööriist mis aitab nii vaimsete kui füüsiliste teemade puhul. Olgu teemaks perevägivald või lapsepõlvetraumad, või arusaamatud suhted kaaslase/lapse/kolleegi/jne suhtes, või on hoopiski mingi füüsiline häda sind segamas, enamasti on põhjus ikka meie varasemates kogemustes ning nendest tekkinud reageeringutes. Mina näiteks sain viimati üle hirmust hobuste ees ja nüüd vaatan oma suurt suksut kui head sõpra.

Kahel nädalavahetusel võtan vastu 3 inimest kes soovivad saada intensiivset teraapiat. Seansid toimuvad 2 ja 3 ning 16 ja 17 veebruaril, ühe seansi pikkus on kuni 3 tundi ning kokku saab üks inimene 4 seanssi, igal eelpool nimetatud päeval ühe. Seansside kogumaksumus on 200 eurot, mille palun tasuda enne esimest seanssi Sisetarkus OÜ arvele (vastavad andmed edastan registreerunule). Rohkem infot antud teraapia kohta saad lugeda nii www.sisetarkus.ee kui www.holistika.ee lehelt.

Registreerumiseks kirjuta palun sisetarkus@gmail.com või helista 56498714. Samuti võid kirjutada nii siia kui ka meilile kui soovid täpsemat informatsiooni või on sul muid küsimusi seoses antud teraapiaga.

Peatse kohtumiseni juba Rakveres.
Eelmine
Perevägivalla mõju lapsele
Järgmine
Miks asjad lähevad valesti, kui olen teinud kõik õigesti?

Vastused puuduvad

Email again:
UA-127231850-1