Vajad turgutust või hoopis aja mahavõtmist? Tunned, et haigus hakkab ligi hiilima või on isegi juba kohal? Märkad, et sisemine tasakaal on kadunud ja tahad seda taastada? Ja selle kõige juures usud sa, et puhtast loodusest tulnud eeterlikud õlid, mida on aastasadu erinevad rahvad enda tervise hüveks kasutanud, saavad ka sind aidata? Kui tunned, et miski siit kõnetas sind, siis on mul hea meel pakkuda sulle AromaTouch õlipaid.

AromaTouch on õlipai terapeutiliste eeterlike õlidega. Kasutan oma töös väga kvaliteetised eeterlikke õlisid, millede pudelisse panekul on rakendatud kas külmpressimist või aurudestillatsiooni ehk ei mingeid lisaaineid, samuti ei ole õlitaimede kasvatamisel kasutatud kunstväetisi või muid lisaaineid.

Õlipai teostamisel kannan 8 erinevat õli kindlas järjekorras inimese selgroole, hajutan need seljale, kaelale ja peale laiali. Seansile tulles arvesta palun sellega, et su pea saab ka õliseks. Samuti kannan 2 õli taldadele.

Kogu protsessi jaoks kulub kuni 1,5 tundi, millest otseselt õlipai on (sõltuvalt inimese suurusest) 35-50 minutit.  

AromaTouch õlipaid saad kogeda kas Tallinnas Rahulolu orus (Seene 28) või Raplas Elujõu keskuses (Ööbiku 2) hinnaga 30 eurot. Või tulen sinu juurde koju ja siis on hind ikka 30 eurot 1 inimene.


Aja broneerimiseks kirjuta mulle sisetarkus@gmail.com või helista 56498714.


Kristel T. Kaljulaid 
UA-127231850-1