Veebinõustamine

Kriisiaeg on lõppenud ja enam veebinõustamist ei toimu!

Tulenevalt välja kuulutatud eriolukorra raames kasutusele võetud karantiinist on paljude inimeste tööd ja tegemised kas häiritud või lõppenud. Nii on ka teraapiaseansid ära jäänud või ära jäämas. Kuid just karantiin soodustab sisemistel hirmudel, tunnetel, emotsioonidel esile tulla. Selles lähtuvalt pakun veebinõustamist.

Kui sa tunned paanikat või ärevust või kasvõi seletamatut hirmu, siis palun tegele selle tundega, selle seisundiga. See ei lähe niisama minema. Teinekord on abi rääkimisest, teinekord on vajalik kasutada muid tehnikaid. Kõik on võimalik kui sa seda vaid soovid. Nii on võimalik ka praeguses olukorras taastada oma sisemine rahu, leida endas ülesse mõistlik suhtumine toimuvasse kui oled selle kogemata ära kaotanud. 

Veebinõustamine on kuni 1,5 tundi kestev seanss. Sellel osalemiseks palun võta minuga ühendust meili teel sisetarkus@gmail.com . Seansi tasu on 45.00 eurot, mille palun enne kokku lepitud seansi algust üle kanda Sisetarkus OÜ arvele ( LHV EE237700771002889574 , märgi kelle eest tasud).


Kristel
sisetarkus@gmail.com
Eelmine
Jah, lapsepõlv kummitab meid pi-de-valt!
Järgmine
Kehamähised

Vastused puuduvad

Email again:
UA-127231850-1