Tere, mina olen Kristel. Võimalik, et sinu tulevane koostööpartner sinu avastusretkel oma sisemaailma. 


Ma läksin kohe väga familiaarseks ja sinatamise peale, sest see annab sulle esimese tunde minu sulle sobivuse osas - kui minupoolne sinatamine sulle sobis, siis on hästi, me oleme ühel lainel. Kui sinatamine tundus sulle ebameeldiv või ebaviisakas või muul moel mittesobiv, siis võib see olla märk sellest, et mina sulle tööks iseendaga ei sobi, või siis võitled sa automaatselt kõige vastu. Märka oma reaktsiooni enne kui otsustad :) .


Hariduselt olen ma mitmekülgne: olen omandanud nii kohtueelse uurija kui juristi ameti olles lõpetanud nii Eesti Riigikaitse Akadeemia kui ka Tartu Ülikooli Õigusinstituudi, lisaks olen läbinud 4,5 aastase terapeudiõppe. 


Uurija ametis ma ennast küll ei rakendanud, kuid teenisin riiki töötades nii riigi- kui kohaliku omavalitsuse asutustes. Kuni, nagu ikka, miskit oli sisemiselt justkui puudu, ja vaatamata paralleelselt olnud mõttele, et kõik on ju hästi, kõik vajalik on olemas, tõmbasin mina hoopiski juhtme seinast täiesti välja. Kohe nii välja, et esimene nädal ei olnud mind maapeal üldse olemas, sest ma olin maa all ja pimedas (see oli huvitav kogemus ning arvan, et teen seda kunagi veel). 

Sellesse aega langes ka minu õpingute algus Holistika Instituudis, kus hakkasin sisemaailma tarkust studeerima 2015 a kevadel. Õppimise aeg oli pikk, 4,5 aastat, kuid see oli huvitav, intrigeeriv, ennast proovile panev aeg minu elus. 


Edaspidi olen ennast järjepidevalt täiendanud, eriti sümpatiseerivad mulle dr. Stutz'i tehnikad ning NLP (neurolingvistiline programmeerimine). 

Minu poole pöördunud inimesed on kimpus olnud arusaamatute ärevusseisunditega, seksuaaltemaatikatega, suhteteemadega aga ka arusaamatute haigusseisunditega, kuid see ei ole lõplik loetelu. Igas inimeses avaneb seansi käigus just see pool mis on valmis esile tulema, minu ülesanne on seda protsessi toetada, julgustada, vajadusel kätt hoida, või teinekord ka vastandada inimest talle endale. Minu eesmärk ei ole nö ära teha, vaid tekitada olukord kus sa ise näed rohkem kui seni.


Seansil olen aus, avatud ja sind toetav. Olenemata sinu maailmavaatest, orientatsioonist või millest iganes on sul minu seansil olla turvaline, sest ma ei mõista sind hukka. Samuti on seansil räägitu minu poolt kaetud saladuselooriga, et sa julgeksid avaneda ja olla enda suhtes aus.


Enda tarbeks õppisin aastaid tagasi klassikalist massaazi. Ja 2019 sügisel sain selgeks AromaTouch massaazi mida julgen soovitada absoluutselt igale inimesele, kes usub looduse jõusse. Mis massaaziga täpsemalt tegu on selle kohta loe eraldi AromaTouch teema alt. 

Kui sa tunned, et mina saan olla sulle toeks, kas siis terapeudina või massöörina, siis kirjuta mulle sisetarkus@gmail.com või helista 56498714.

 
Loodetavasti peatse kohtumiseni

Kristel T. KaljulaidEmail again:
UA-127231850-1