KEHAMÄHISED


100% looduslike õlide ekstraktide ja toimeainetega immutatud puuvillased salendavad kehamähised on kehavormi korrigeerimise uudne lahendus, mis võimendab rasvapõletust, vähendab tselluliidiilminguid ja turseid, parandab naha struktuuri, toonust ja elastsust, aitab väljutada liigset vedelikku.

Kehamähised on kodus ise kasutamiseks. Kogu protsessi jaoks kulub u 1-1,5 tundi, millest otseselt kompressiaeg on 30-60 minuti.

Tänapäeva biokeemia on teinud kehamähistest tõelise loodusliku relva tselluliidi ja liigsete kilodega võitlemiseks. Eeterlike õlide ja bioaktiivsete ainetega immutatud kehamähised mõjuvad nahapinna ärritajatena, mille tulemusel vereringe töö muutub tõhusamaks tarnides rohkem verd probleemsetesse piirkondadesse. Suurem veremaht surutakse läbi kõikide veresoonte ja kapillaaride, mis mõjutab keha  mik­ro­ve­re­rin­get. Kuna tegu on loodusliku lahendusega, siis vereringe saab just sellise stiimuli, milleks keha on võimeline antud hetkel ja antud seisundis. 

 

Looduslike väga kõrge kvaliteediga eeterlike õlide erinevad kombinatsioonid kasutatuna koos mähisega stimuleerivad vereringet ning kiirendavad ainevahetust näiteks tselluliidist kahjustatud kudedes, mis tagab kehavormi korrigeeriva efekti.

 

Mähiste kasutamisel on soovituslik teha protseduure kuurina, toime on veelgi tõhusam kombineerituna koos lümfi- või muu massaažiga. Peale protseduuri (olenevalt keha suurusest) võib mõõtude vähenemine olla kuni - 4 cm. ​

Kehamähiseid ei tehta kui nahal on lahtised haavad või inimesel on allergia mõne komponendi suhtes.


Kirjuta mulle sisetarkus@gmail.com mille jaoks sa kehamähist kasutada soovid ning mina vaatan, kas mul on sellega seotud vahendid olemas. Samuti konsulteerin, kuidas kehamähist kasutada.

KASUTATAVAD MÄHISED

100% NATURAL SKIN & BODY PERFECTION BODYWRAPS

Salendavad kehamähised


Mähised stimuleerivad vereringet ja kiirendavad ainevahetust, aitavad väljutada jääkaineid ja toksiine, aidates vähendada kehakaalu ning soodustavad rasvapõletust. Koostises olevad linnase ja humala ekstraktid sisaldavad rikkalikult B-grupi vitamiine, mis parandavad naha välimust ja struktuuri, tasakaalustavad loomulikku niiskustasakaalu, pinguldavad ja aitavad võidelda naha vananemisilmingutega (kortsud, elastsuse vähenemine), tugevdavad immuunsust, leevendavad liigestevaegusi ja turseid. Mähised sobivad psoriaasi ja kergema dermatiidi ja ekseemide puhul, samuti postakne ja põletikuliste vistrike korral.

 

Mähised stimuleerivad vereringet ja kiirendavad ainevahetust, aitavad väljutada jääkaineid ja toksiine, aidates vähendada kehakaalu ja soodustavad rasvapõletust. Koostises olevad linnase ja humala ekstraktid sisaldavad rikkalikult B-grupi vitamiine, mis parandavad naha välimust ja struktuuri, tasakaalustavad loomulikku niiskustasakaalu, pinguldavad ja aitavad võidelda naha vananemisilmingutega (kortsud, elastsuse vähenemine), tugevdavad immuunsust, leevendavad liigestevaevusi ja turseid. Mähised sobivad psoriaasi ja kergema dermatiidi ja ekseemide puhul, samuti postakne ja põletikuliste vistrike korral.

 

Toimeained: loodusliku surnumeremuda ekstrakt, looduslik mentool, looduslik kamper, rukki- ja odralinnaste ekstrakt, kontsentreeritud linnase ja humalaekstrakt.

 
 

100% NATURAL BODYACTIVATOR WRAPS

 Stimuleerivad kehamähised


Aktiivsete looduslike toimeainetega immutatud kehamähised stimuleerivad vereringet ja käivitavad võimsad ainevahetuse protsessid raku tasandil, sh rasvapõletus ja detoks-protsessid, jääkainete ja liigse vee väljutamine. Mähised sobivad keha puhastus- ja salendavates kuurides, kuna soodustavad jääkainete ja liigse vee väljutamist. Mähistel on neutraalne toime ning nad on kergesti talutavad. Mähised  sobivad kasutada keha puhastus- ja salendavates kuurides,  mistõttu sobivad mähised kasutada kombinatsioonis teiste kehaprotseduuridega (N: kehahoolitsus (pressoteraapia) või teised kehaprotseduurid ja manuaalne teraapia või massaažikuur), võimendades nende toimet ja tulemuste tõhusust. 

Koostis: termaalvesi, kofeiin, merevetikate CO2-kompleks, pantenool, Liposentool (vitamiinide kompleks), kurkumiekstrakt, taimsed ekstraktid (rosmariin, Hiina kameelia, lootos, roheline tee), jojobaõli, rosmariini eeterlik õli.100% NATURAL DETOX-CELLUFREE WRAPS

 Deetoks-salendavad kehamähised


Vähendavad tselluliidiilminguid ja turseid, parandavad naha struktuuri, toonust ja elastsust, aitavad väljutada liigset vedelikku ja toksiine, soodustades rasvapõletust, ning on salendava toimega.


Koostis: looduslik surnumeremuda ekstrakt, looduslik mentool, looduslik kamper, looduslik kofeiin, eeterlike õlide segu: piparmünt, greip, magus apelsin. Mähised on jahutava toimega.100% THERMO-FATBURN WRAPS

 Süvatasandi kehamähised


Mõjutavad rasvkoe tihedamat kihti, soodustades lipolüütilisi protsesse rasvkoe pearakkudes kuhu tselluliit tekib. Aitavad kaasa rasvapõletusele, edendades teatud määral termogeneesi, ehk soojatootmist, ning kiirendavad seeläbi ainevahetust kasutades energia saamiseks keharasva. Vähendavad tselluliidiilminguid, parandavad naha struktuuri, toonust ning elastsust ning on salendava toimega. Vähendab turseid.


Koostis:  loodusliku surnumeremuda ekstrakt, patenteeritud CO2 tselluliidivastane kompleks, looduslik mentool, looduslik kamper, looduslik kofeiin, looduslike eeterlike õlide segu: piparmünt, greip, magus apelsin ja sidrun.100% NATURAL DEEP HEAT WRAPS

 Sügavsoojendavad kehamähised


Mähiste sügav soojendav toime lõdvestab koed ja lihased ning mõjutab rasvkoe tihedamaid kihte, soodustades lipolüüsi (rasvapõletust) rasvkoe pearakkudes, kuhu tselluliit tekib. Tihenenud rasvkoes on vere- ja lümfiringe häiritud, sinna kogunevad ainevahetuse jääkained (toksiinid), põhjustades põletikke ning veepeetust. Mähiste aktiivsed ja põletikuvastased toimeained stimuleerivad vere- ja lümfiringet, parandades naha ja nahaaluse koe seisundit raku tasandil. Mähiste regulaarne kasutamine vähendab tselluliidiilminguid ja turseid, parandab naha struktuuri ja toonust, aitab väljutada liigset vett ning on salendava toimega. Tänu põletikuvastasele toimele sobivad hästi ka radikuliidi, artriidi ja reuma vaeguste leevendamiseks ning ka sportlastele lihaste hoolduseks. 


Koostis:  termaalvesi; rohe-, puna- ja pruunvetikate ekstraktid, Lanablue™ esktrakt, fütoplankton, SuperSlimBody kompleks, CO2- AntiCellulite kompleks; raudürdi, luuderohu, kofeiini, hobukastani, tulipipra, oregano ja salvei ekstraktid; tammesambla fütoekstrakt; hüaluroonhape, eeterlikud õlid: mentool, sidrun, jasmiin, sandel ja rosmariin.100% NATURAL CRYO-SLIMMING WRAPS

 Krüo-salendavad kehamähised


Võimendavad lümfidrenaaži tänu tugevale jahutavale toimele, tugevdavad veresoonte seinu, parandavad naha struktuuri ja toonust. Aitavad kaasa rasvapõletusele, vähendavad tselluliidiilminguid ja turseid, parandavad naha struktuuri, toonust ja elastsust, aitavad väljutada liigset vedelikku ning on salendava toimega. On lubatud kasutada veresoontelaiendite puhul ja raseduse ajal jalatursete leevendamiseks.


Koostis: loodusliku surnumeremuda ekstrakt, looduslik mentool, looduslik kamper, kollageen, allantoiin, looduslike eeterlike õlide segu: piparmünt, roheline münt ja sidrun.100% NATURAL LIGHT-TONIC WRAPS

 Jahutavad kehamähised


Võimendavad lümfidrenaaži tänu kergemale jahutavale toimele, tugevdavad veresoonte seinu, parandavad naha struktuuri ja toonust. Aitab kaasa tselluliidi vähendamisele, soodustab kehakaalu langust, stimuleerib lümfiringet. On lubatud kasutada veresoontelaiendite puhul ja raseduse ajal jalatursete leevendamiseks.


Koostis:  loodusliku surnumeremuda ekstrakt, looduslik mentool, looduslik kamper, piparmündi eeterlik õli.


1 kehamähise pakk, milles on 2 pikka mähist, hind on 30.00 eurot + saatekulu.

Kehamähise ostmiseks kirjuta mulle sisetarkus@gmail.com.Kristel T. Kaljulaid


UA-127231850-1