Kehamähised

Mäletan, et kuskil 15-16 aastaselt kuulsin mingist enda kilesse mähkimisest ja siis sauna minekust, kõik ikka selleks et peenemaid jalgu saada. Katsetasin selle siis enda peal muidugi ka ära. Ütlen kohe, et väga ebamugav oli kogu see protseduur ja sedasi saunas olemine. Õnneks on tänapäeval elu ka selles valdkonnas edasi läinud.
Meie keha koosneb miljonitest rakkudest. Ja kuna rakud on elavad organismid, siis vajavad nad nii toitu kui ka tekkivate jääkide eemaldamist. Keha rakud saavad toitained vere abil - veri kannab toitained rakkudeni ja kaasa võtab ta omakorda rakkudes olevad jääkained. Kuni rakud saavad verevoolu poolt pakutava "teenuse" korralikult kätte on keha seisund ilus ja kena, seda nii sisemiselt kui väliselt. Kui aga tekivad takistused toitainete rakkudesse jõudmisel ja/või sealt jääkainete kätte saamisel ning nende ära transportimisel ja kehast väljutamisel, on see üsna pea näha keha pealt. Ja see mõjutab igaühte meist ka emotsionaalselt. See ongi koht kus tuleb taas mängu eelpool mainitud "kilesse mähkimine", kuid seda nüüd juba täiesti uuel tasandil.

 Slimmingwraps kehamähised on juba ette ära immutatud erinevate toimeainetega, sh ka väikese koguse eeterlike õlidega. Kuna mina kasutan kõrgekvaliteedilisi eeterlikke õlisid ka muidu oma töös (näiteks Aroma Touch massaazis), siis muidugi kombineerin ma ka siin eeterlikud õlid ja kehamähised. Ja kusjuures 1+1 ei võrdu siin mitte 2, vaid vähemalt 3!

Kehamähiste mõju võimendab veelgi see, et mähiste peale tuleb kile ja selle peale omakorda soe tekk. Kokku saab sellest üks tõeline kompress sinu kehale. Ja ka vaimule ;) . Sest alatihti on kehva verevoolu põhjus seotud mitte ainult füüsiliste teguritega (N: sundasend), vaid ka vaimsete teemadega. Kehamähise protseduuri ajal saab inimene seega topeltteenuse - füüsilisel tasandil ja vaimsel tasandil.

Seega, kui sul on soovi tegeleda suurenenud kehakaaluga või tselluliidiga või turses jalgadega või kuiva nahaga või psoriaasiga või ... see nimekiri on lõpetamata, sest seisundeid, kus kehamähise ja eeterlike õlide kombinatsioonist abi ja toetust saad on lihtsalt võimatu kõiki välja tuua. Seega võta minuga ühendust ja arutame kas ja kuidas saan mina sind aidata ja toetada.

Kogu protsessi jaoks kulub 1,5-2 tundi, millest otseselt kompressiaeg on 30-60 minutit.  

Kehamähiseid saad kogeda kas Tallinnas Rahulolu orus (Seene 28) või Raplas Elujõu keskuses (Ööbiku 2),  või tulen sinu juurde koju. Hind ühele seansile on 40 eurot. 

Aja broneerimiseks kirjuta mulle sisetarkus@gmail.com või helista 56498714.


Kristel T. Kaljulaid
Eelmine
Veebinõustamine
Järgmine
"Mis ei tapa teeb sind tugevamaks"

Vastused puuduvad

Email again:
UA-127231850-1